ISOVER PUISTEVILL  

ISOVER KV on puistevill, mille peamisteks kasutusobjektideks on ülemised vahelaed, korruste vahelaed ning muud horisontaalses asendis sõrestik-konstruktsioonid.

Optimaalse soojusisolatsiooni tagamiseks peab isolatsioonimaterjal täitma kogu ettenähtud ruumi. Ülemise vahelae isolatsioonikihi paksuse määramisel tuleb arvesse võtta kihi nn. ülepaksust, mis on 5% puistevilla kavandatud nominaalpaksusest. Et isolatsioonimaterjal kokku ei vajuks ei tohi pärast materjali paigaldamist isolatsiooni peal liikuda.


ISOVER INSULSAFE

ISOVER InsulSafe on mineraalne puistevill, mis on valmistatud spetsiaalselt puhuriga paigaldamiseks. InsulSafe on toodetud umbes 85% ulatuses taaskasutatud klaasist. Villale ei ole lisatud sideainet, ainsaks lisandiks on väike kogus tolmu siduvat õli. Toode on valmistatud anorgaanilisest ja keemiliselt neutraalsest materjalist ning ei sisalda korrosiooni tekitavaid komponente. ISOVER InsulSafe on lõhnatu ei mädane ega paku soodsat kasvupinnast hallitusseentele. Klassifitseerub vastavalt standardile EVS EN 13501-1:2007 tuletundlikkuse klassi A1.

PAROC KIVIVILL

Puistevill PAROC BLT 3 on mittepõlev kivivillast soojustusmaterjal, mis on mõeldud nii vanemate kui uute pööningute soojustamiseks. Otse objektile puistatava soojustusmaterjaliga saab hõlpsalt torude ja katusekonstruktsioonide vahelisi õõnsusi soojustada, moodustades ühtlase isoleerkihi. Kivivillast puistevill on kuiv ning see ei vaju ära ega tõmbu kokku.


UA-178075635-1